Nepytlík na chléb, zeleninu, ovoce, sýry - Hrajeme si 30x32cm

Vyprodáno
  • Prodlužují trvanlivost potravin: Voskované pytlíky na potraviny pomáhají udržet potraviny čerstvé déle tím, že zabraňují ztrátě vlhkosti a růstu bakterií a plísní. To může vést k významným úsporám, protože budete vyhazovat méně potravin a snižovat potřebu častých nákupů v obchodě.
  • Šetří Vaše peníze - snižují plýtvání potravinami: Podle Sdružení pro ochranu přírodních zdrojů lidé vyhodí odhadem 40 % potravin, které zakoupí. To se převádí na miliardy korun ve vyhozených potravinách a zdrojích každý rok. Používáním voskovaných ubrousků a pytlíků na potraviny můžete pomoci snížit své vlastní plýtvání potravinami a přispět k udržitelnějšímu potravinovému systému.
  • Jsou cenově výhodnější alternativou k jednorázovým plastovým sáčkům: Voskované obaly na potraviny jsou cenově výhodnější a ekologičtější alternativou k jednorázovým plastovým sáčkům. Mohou se používat opakovaně 2 roky i díle, což vám ušetří peníze v dlouhodobém horizontu. Navíc jsou bez škodlivých chemikálií a mikroplastů, které by se mohly uvolňovat do potravin. Certifikováno Státním Zdravotním ústavem SZÚ
  • Snižují závislost na jednorázových plastech: Používáním voskovaných obalů na potraviny můžete snížit svou závislost na jednorázových plastech, které přispívají k znečištění a poškození životního prostředí. Je to malý, ale významný způsob, jak udělat rozdíl pro planetu.

Balení obsahuje 1 ks voskovaného pytlíku 30x32 cm. Na pytlíku je pevně přišitá bavlněná šňůrka, aby bylo možné sáček v případě potřeby uzavřít.

Nepytlíky jsou tvořeny pouze 100% bavlnou a včelím voskem - spojení těchto dvou složek dokáže krásně a zdravě zabalit třeba svačinu na cesty. Můžete jej použít opakovaně. Nepytlík je omyvatelný. Nejen, že máte stylově zabalenou sváčinu, ale také pomáháte naší planetě.

Použití: Voskovaný sáček NEPYTLÍK je určen pro zeleninu, chléb, sýr, ovoce a další potraviny.
Teplo Vašich rukou a vrstva včelího vosku dokáží krásně a zdravě zabalit Vaše jídlo.
Nedoporučujeme používat na syrové maso.

Rozměry: 300mm x 32mmm

Složení: 100% včelí vosk, 100% bavlna s certifikátem OEKOTEX

320,00 Kč