O nás

Ahoj, jmenuji se Martina Kusýnová a jsem zakladatelka projektu Jsem Zero Waste 

Příběh včelích voskových ubrousků a pytlíků sahá do roku 2018. Jako vášnivá cestovatelka jsem narazila na tento úžasný produkt během svých dobrodružství v Kanadě. Po návratu domů jsem se pustila do tvorby prvních prototypů. V té době voskované ubrousky v České republice nikdo moc neznal.

Na té správné receptuře a technologii jsem pracovala řadu let. Výsledek je dokonalá hladkost nanesení vosku a prvotřídní kvalita. 

Navzdory důležitosti maximalizace interakcí na e-shopech, webových stránkách a různých sociálních médiích, musím pokorně přiznat, že jsem kreativní introvert, který se cítí nejlépe právě za scénou.

Výroba je převážně rodinná.  

V roce 2019 jsem založila společnost Jsem Zero Waste s.r.o. a od té doby pro Vás vyrábím/vyrábíme. Postupně jsme začali šít také voskované pytlíky, které jsou skvělé a jednoduché pro balení potravin. 

Minulý rok jsme dokončili technologii umožňující nám zpracovávat velké objednávky, které byly dříve mimo naši kapacitu. 

I když to tak možná nevypadá, jsem koumák tělem i duší. Inovativní stroj, který jsem vytvořila s pomocí VŠB, je skutečně unikátní a posunul naše produkty blíže k dokonalosti.

Věřím, že naše produkty přinesou radost do každé domácnosti a pomohou zbavit svět plastů, zajistí krásnou a čistou planetu pro naše děti.