EXKLUZIVNÍ POHÁDKOVÁ SADA Voskovaných ubrousků - 12 ks - Harry Potter, Přátelé, Rick&Morty

Vyprodáno AKCE týdne

VÝBĚR Z TOHO NEJLEPŠÍHO

1x Voskovaný Pytlík alias Nepytlík® - Harry Potter -  Denní Věštec 30x32cm

1x Voskovaný Pytlík alias Nepytlík® - Hrajeme si - 27x22cm

1x Voskovaný Ubrousek alias Wrapík® - Rick&Morty 3ks SET - 30x35, 25x25, 15x15cm

1x Voskovaný Ubrousek alias Wrapík® - Přátelé 3ks SET - 30x35, 25x25, 15x15cm

3x Voskovaný Ubrousek alias Wrapík® - Kaktus - 15x15cm

1x  Voskovaný Ubrousek alias Wrapík® - KIDS - 30x35cm

1 199,00 Kč

Jsme vůbec prvními vlastníky licence Warner Bros pro voskované pytlíky a ubrousky na světě. Naše výroba probíhá v České republice a pyšní se špičkovou technologií. Wrapík® a Nepytlík® prokazatelně uchovává potraviny déle čerstvé. V této sadě získáváš exkluzivní výběr toho nejlepšího. 

  • Prodlužují trvanlivost potravin: Voskované pytlíky a ubrousky na potraviny pomáhají udržet potraviny čerstvé déle tím, že zabraňují ztrátě vlhkosti a růstu bakterií a plísní. To může vést k významným úsporám, protože budete vyhazovat méně potravin a snižovat potřebu častých nákupů v obchodě.
  • Šetří Vaše peníze - snižují plýtvání potravinami: Podle Sdružení pro ochranu přírodních zdrojů lidé vyhodí odhadem 40 % potravin, které zakoupí. To se převádí na miliardy korun ve vyhozených potravinách a zdrojích každý rok. Používáním voskovaných ubrousků a pytlíků na potraviny můžete pomoci snížit své vlastní plýtvání potravinami a přispět k udržitelnějšímu potravinovému systému.
  • Jsou cenově výhodnější alternativou k jednorázovým plastovým sáčkům: Voskované obaly na potraviny jsou cenově výhodnější a ekologičtější alternativou k jednorázovým plastovým sáčkům. Mohou se používat opakovaně 2 roky i díle, což vám ušetří peníze v dlouhodobém horizontu. Navíc jsou bez škodlivých chemikálií a mikroplastů, které by se mohly uvolňovat do potravin. Certifikováno Státním Zdravotním ústavem SZÚ
  • Snižují závislost na jednorázových plastech: Používáním voskovaných obalů na potraviny můžete snížit svou závislost na jednorázových plastech, které přispívají k znečištění a poškození životního prostředí. Je to malý, ale významný způsob, jak udělat rozdíl pro planetu.
  • Oficiálně licencované produkty Warner Bros: Vysoce kvalitní potisky našich produktů z nich dělají perfektní dárek pro každého a kdekoli. Ať už je to pro radost, speciální událost nebo Vánoce či narozeniny.

Doprava zdarma