Jaký je rozdíl mezi ubrousky se 100% včelím voskem a ty s příměsí?

01.05.2023

Úplně Vás chápu. Ptáte se jak si mezi všemi těmi složeními vybrat mezi tolika výrobci? Jedno je jasné, všechny voskované a jiné obaly plně nahrazují ty plastové a tím vám šetří peníze a životní prostředí. 

Pojďme se podívat na jednotlivé složení. Máme tady 100% včelí vosk, který je v našem sortimentu. A Vy se ptáte, ale já tam chci taky jojobu a pryskyřici jako je všude jinde. Obecně platí, že čím více vosku tím větší kvalita. Vosk je nejen dražší komoditou oproti olejům, ale sám o sobě se chová jako plastelína a po jemném zahřátí plní funkci balící, antibakteriální, jemně prodyšnou, omyvatelnou s velmi dlouhou výdrží. 

Když přileju do vosku jakýkoliv olej, samotný výrobek bude jemnější avšak, aby znovu lepil, je nutné přidat pryskyřici. Produkt tak bude krásně hebký, lesklý a funkční. 

Jojobu, kokosový olej a také špetku Aloe Vera můžete najít nově v naší nabídce. Zákazníci to prostě chtějí, a my naše zákazníky máme moc rádi a tak plníme co jim na očích vidíme.

Je tedy jen na Vás, kterou variantu preferujete. Jestli Vám vadí příliš aromatické ubrousky, volila bych variantu 100% vosku buď samostatně nebo s trochou kokosového oleje.

Pokud máte radši full balíček, zvolte vosk + kokos + pryskyřice (používáme s citrusovou vůní) a špetku Aloe Vera.