Wrapík a Nepytlík Combo - 3 ks SET - Na svačinu, zeleninu, ovoce, sýry - Hrajeme si - 30x35cm, 22x27cm, 15x15cm

Out of stock
  • Prodlužují trvanlivost potravin: Voskované ubrousky na potraviny pomáhají udržet potraviny čerstvé déle tím, že zabraňují ztrátě vlhkosti a růstu bakterií a plísní. To může vést k významným úsporám, protože budete vyhazovat méně potravin a snižovat potřebu častých nákupů v obchodě.
  • Šetří Vaše peníze - snižují plýtvání potravinami: Podle Sdružení pro ochranu přírodních zdrojů lidé vyhodí odhadem 40 % potravin, které zakoupí. To se převádí na miliardy korun ve vyhozených potravinách a zdrojích každý rok. Používáním voskovaných ubrousků a pytlíků na potraviny můžete pomoci snížit své vlastní plýtvání potravinami a přispět k udržitelnějšímu potravinovému systému.
  • Jsou cenově výhodnější alternativou k jednorázovým plastovým sáčkům: Voskované obaly na potraviny jsou cenově výhodnější a ekologičtější alternativou k jednorázovým plastovým sáčkům. Mohou se používat opakovaně 2 roky i díle, což vám ušetří peníze v dlouhodobém horizontu. Navíc jsou bez škodlivých chemikálií a mikroplastů, které by se mohly uvolňovat do potravin. Certifikováno Státním Zdravotním ústavem SZÚ
  • Snižují závislost na jednorázových plastech: Používáním voskovaných obalů na potraviny můžete snížit svou závislost na jednorázových plastech, které přispívají k znečištění a poškození životního prostředí. Je to malý, ale významný způsob, jak udělat rozdíl pro planetu.
 • Balení obsahuje 2 ks ubrousku o rozměru 30x35cm, 15x15cm a 1 ks Nepytlík 22x27 cm

  Voskované pytlíky a ubrousky jsou tvořeny pouze 100% bavlnou a včelím voskem - spojení těch dvou složek dokáže krásně a zdravě zabalit třeba svačinu na cesty. Můžete jej použít opakovaně. Lze také opláchnout v teplé vodě s použitím běžného mycího přípravku. 

  Použití: Voskovaný ubrousek je určen pro zeleninu, chléb, sýr, ovoce a další potraviny.
  Teplo Vašich rukou a vrstva včelího vosku dokáží krásně a zdravě zabalit Vaše jídlo, které uchová vaše potraviny déle čerstvé a křupavé.
  Nedoporučujeme používat na syrové maso. Nedoporučuje se prát v pračce nebo myčce.

  Složení: 100% včelí vosk, 100% bavlna s certifikátem OEKOTEX

420.00 Kč