Rick&Morty - Voskovaný Wrapík - Sliz - 3 ks SET - Na svačinu, zeleninu, ovoce, sýry - 30x35cm, 25x25cm, 15x15cm

Out of stock
 • Prodlužují trvanlivost potravin: Voskované ubrousky na potraviny pomáhají udržet potraviny čerstvé déle tím, že zabraňují ztrátě vlhkosti a růstu bakterií a plísní. To může vést k významným úsporám, protože budete vyhazovat méně potravin a snižovat potřebu častých nákupů v obchodě.
 • Šetří Vaše peníze - snižují plýtvání potravinami: Podle Sdružení pro ochranu přírodních zdrojů lidé vyhodí odhadem 40 % potravin, které zakoupí. To se převádí na miliardy korun ve vyhozených potravinách a zdrojích každý rok. Používáním voskovaných ubrousků a pytlíků na potraviny můžete pomoci snížit své vlastní plýtvání potravinami a přispět k udržitelnějšímu potravinovému systému.
 • Jsou cenově výhodnější alternativou k jednorázovým plastovým sáčkům: Voskované obaly na potraviny jsou cenově výhodnější a ekologičtější alternativou k jednorázovým plastovým sáčkům. Mohou se používat opakovaně 2 roky i díle, což vám ušetří peníze v dlouhodobém horizontu. Navíc jsou bez škodlivých chemikálií a mikroplastů, které by se mohly uvolňovat do potravin. Certifikováno Státním Zdravotním ústavem SZÚ
 • Snižují závislost na jednorázových plastech: Používáním voskovaných obalů na potraviny můžete snížit svou závislost na jednorázových plastech, které přispívají k znečištění a poškození životního prostředí. Je to malý, ale významný způsob, jak udělat rozdíl pro planetu.
 • Oficiálně licencovaný produkt Rick&Morty: Vysoce kvalitní potisky na tomto produktu Rick&Morty z něj dělají perfektní dárek pro každého kdekoli. Ať už je to pro radost, speciální událost nebo Vánoce či narozeniny.

 • Balení obsahuje 3 ks voskovaného ubrousku o rozměrech 30x35cm, 25x25cm, 15x15cm

  Wrapíky jsou tvořeny pouze 100% bavlnou a včelím voskem - spojení těch dvou složek dokáže krásně a zdravě zabalit třeba svačinu na cesty. Pro opakované použití. Nejenom že máte stylově zabalenou svačinu, ale také pomáháte naší krásné planetě.

  Použití: Voskovaný ubrousek je určen pro zeleninu, chléb, sýr, ovoce a další potraviny.
  Teplo Vašich rukou a vrstva včelího vosku dokáží krásně a zdravě zabalit Vaše jídlo.
  Nedoporučujeme používat na syrové maso.

  Složení: 100% včelí vosk, 100% bavlna s certifikátem OEKOTEX#

399.00 Kč